Ankara Psikolog Hizmeti

Ankara Psikolog Dr.Hüseyin Doğan

Ankara’da psikolog arıyorsanız profesyonel bir psikolojik destek hizmeti doğru adrestesiniz.

Psikoloji alanında doktora yapmış Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Dr. Hüseyin Doğan hem bireysel;

Panik atak, Sosyal Fobi, Okb-Takıntı, Depresyon, Fobi, Kişilik Problemleri, Dikkat Eksikliği, Özgüven Sorunlarında….hem de çift, evlilik ve aile sorunlarında 18 yıllık psikoterapi deneyimi ile sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

 Psikoterapide, Bilişsel davranışçı terapi, EMDR Terapisi, Psikoanalitik Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Duygu Odaklı Terapi, Şema Terapi, Evlilik ve Aile Terapileri gibi birçok terapi ekolünün eğitimini alarak ve bu terapileri kendi uygulamalarımda birleştirerek her danışanımın yaşadığı özel sorunlara, hedeflere, kişiliğine, iyileşme ve gelişme sürecine yönelik  bütüncül bir terapi anlayışı ile çalışıyorum.

 Ankara psikolog ya da psikoterapist hizmeti  arayışınızda, randevu almadan önce detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Profesyonel yardım alacağınız psikolog ya da psikoterapistin mutlaka bu alanda yüksek lisans ya da doktora yapmış olması gerekli psikoterapi eğitimlerini alarak belli bir vaka deneyimi olması-tecrübeli olması- konularına dikkat ediniz. Psikolojik yardım hizmeti almadan önce “İlk Kez Psikoloğa Gideceklere Öneriler” makalesine bir göz atabilirsiniz.

Psikoterapist Dr. Hüseyin Doğan psikoloji alanında hem psikolojik danışma hem de psikoterapi alanında doktora yapmış ve danışanlarına uzun yıllardır etkili çözümler sunmaktadır.  İletişime geçmek ve randevu almak sitedeki iletişim numarasından bana ulaşabilirsiniz.